Segmentasyon
Hedef Kitlenizi Segmente Edin, Özelleştirilebilir Kampanyalarınızı Segment Bazında Yönetin;

Pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetiminde kritik bir rol oynayan segmentasyon ile hedef kitlenizi daha küçük, yönetilebilir alt gruplara ayırabilirsiniz. Etkili bir segmentasyon ile pazarlama kampanyalarınız daha hedefe yönelik ve kişiselleştirilmiş olurken daha etkili dönüşümler almaya başlayabilirsiniz.

banner
Filtreleme

SendHeap ile yaş, dil, cinsiyet, şehir başta olmak üzere çeşitli filtreler kullanarak müşterilerinizi gruplandırdığınız listeler oluşturabilirsiniz.

Etiketler

Kullanıcıların ve cihazların ayrıştırılması, daha sonra kolayca tanımlanabilmesi ve belirli kampanyalara dahil edilebilmesi için etiketleri kullanabilirsiniz.

Ve / Veya Bağlaçları

Segmentleri daha detaylı özelleştirebilmek için "Ve" bağlacıyla iki koşulun da aynı anda karşılanması gerektiğini, "veya" bağlacıyla ise ise herhangi bir koşulun karşılanmasının yeterli olduğunu belirterek daha spesifik kitlelere hitap edebilirsiniz.

Uygulama ile Segmentleme

Sepet kurtarma, doğum günü kutlamaları veya hoş geldin mesajları gibi özel mesaj kurgularını müşterileri belirli davranışlarına göre otomatik olarak segmentlere ayırmak için kullanabilirsiniz.

Veri Analizi

Gerçek zamanlı verilerle segment performansınızı izleyebilir ve pazarlama kampanyalarınızın etkinliğini geliştirebilirsiniz.